Головна сторінка| Контакти | Нормативна база
Офіційний інформаційний ресурс Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС
                                          Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДФС     0 800 501 007

Безкоштовне програмне забезпечення ДФС для підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, а також програмне забезпечення (он-лайн сервіси) учасників Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, в яких реалізовано можливість використання посилених сертифікатів, сформованих АЦСК ІДД ДФС.


Електронний сервіс "Електронний кабінет платника податків"

Даний електронний сервіс створено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 року № 1007-р „Питання створення та запровадження електронного сервісу „Електронний кабінет платника податків”. Він надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів ДФС електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів.

Увага! Електронний сервіс працює у режимі дослідної експлуатації.

Листівка «Електронний кабінет платника податків»

ДокладнішеСпеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подачі електронної звітності»

Програмне забезпечення для безкоштовного формування, підписання та подання суб’єктами господарювання звітності до органів ДФС та Державної служби статистики України в електронному вигляді.

В даному програмному забезпечені реалізовано:

• формування звітності до органів ДФС, у тому числі з Єдиного соціального внеску;

• формування звітності до Державної служби статистики України;

• формування «Договору про визнання електронних документів» в електронному вигляді;

• накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

УВАГА! Програмне забезпечення знаходиться у дослідній експлуатації.

ДокладнішеСервіс для звітності і обміну документами в електронному вигляді «iFin Zvit»

Ключ електронно-цифрового підпису (далі – ЕЦП) від АЦСК ІДД ДФС – це все, що необхідно для початку роботи з сервісом. Увійдіть до сервісу «iFin Zvit», використовуючи власний ключ ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС. За даними посиленого сертифіката сервіс автоматично створить профіль Вашого підприємства, після чого можливо безкоштовно:

• автоматично знаходити на сайті АЦСК ІДД ДФС необхідні сертифікати ключів, завантажувати та використовувати їх при підписанні електронних звітів;

• створювати електронні податкові накладні, або імпортувати їх з інших програм;

• гарантовано реєструвати електронні податкові накладні в ЄРПН;

• отримувати дані про наявність електронних податкових накладних в ЄРПН;

• отримувати електронні податкові накладні від контрагентів;

• створювати та подавати звіти:

– до органів ДФС – звіт з ЄСВ;
– до Пенсійного Фонду України – «Відомості про осіб, які підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки або підвищення кваліфікації»;
– до органів державної статистики України – «Баланс», «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», та «Звіт про фінансові результати».

Інші можливості онлайн сервісу «iFin Zvit» надаються на комерційній основі.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для формування та подання звітності «Звіт Оператор»

Програмне забезпечення для безкоштовного формування та подання платниками податків звітності до органів ДФС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

Докладніше-->

Програмне забезпечення для підписання та подання звітності «SONATA»

Програмне забезпечення для безкоштовного підписання та подання суб’єктами господарювання звітності, імпортованої з інших програмних продуктів, до органів ДФС, Пенсійного фонду України та Державної служби статистики України в електронному вигляді.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для формування звітності «ОПЗ»

Програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДФС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку

ДокладнішеВеб-портал для формування та подання звітності «TAXER»

Веб-портал «TAXER» надає клієнтам АЦСК ІДД ДФС можливість підписати та відправити електронну звітність до органів ДФС із будь-якого браузера без додаткової інсталяції програмного забезпечення. Клієнти АЦСК ІДД ДФС мають можливість безкоштовно:

• створити та відправити звіти до органів ДФС, а саме:

- податкову декларацію платника єдиного податку;

- податкову декларацію про майновий стан і доходи;

- звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, а також ряд інших документів.

• завантажити сформовані звіти та відправити їх до органів ДФС, Пенсійного фонду;

• сформувати рахунки для оплати ПДФО, ЄП та ЄСВ;

• користуватись функціями податкового календаря;

• отримати технічну підтримку.

Інші можливості надаються на комерційній основі.

ДокладнішеНадійний засіб електронного цифрового підпису - "ІІТ Користувач ЦСК-1"

Програмний комплекс, що має позитивний експертний висновок та призначений для здійснення накладання та перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП) на електронні документи (за виключенням звітності), генерації ключів та управління ними та забезпечує роботу з каталогами сертифікатів.

ДокладнішеПрограмний комплекс конфігурації електронного ключа «Кристал-1»

Програмний комплекс конфігурації електронного ключа «Кристал-1» призначений для встановлення параметрів електронного ключа, його форматування, зміну паролю доступу до нього, та виконує технологічне тестування електронного ключа для перевірки працездатності при проведені технічного обслуговування.

ДокладнішеПрограма для проведення електронної державної реєстрації - «Реєстраційний портал»

Програма формування та подання документів в електронному вигляді для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з використанням електронного цифрового підпису та посилених сертифікатів ключів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Докладніше


Актуально
Про затвердження Регламенту АЦСК ІДД ДФС та нових форм реєстраційних документів

Про отримання послуг ЕЦП юридичними особами