Головна сторінка| Контакти | Нормативна база
Офіційний інформаційний ресурс Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів                                                                       Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДФС    0 800 501 007


Електронний сервіс "Електронний кабінет платника податків"

Даний електронний сервіс створено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 року № 1007-р „Питання створення та запровадження електронного сервісу „Електронний кабінет платника податків”. Він надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів ДФС електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів.

Увага! Електронний сервіс працює у режимі дослідної експлуатації.

Листівка «Електронний кабінет платника податків»

ДокладнішеСпеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подачі електронної звітності»

Програмне забезпечення для безкоштовного формування, підписання та подання суб’єктами господарювання звітності до органів ДФС та Державної служби статистики України в електронному вигляді.

В даному програмному забезпечені реалізовано:

• формування звітності до органів ДФС, у тому числі з Єдиного соціального внеску;

• формування звітності до Державної служби статистики України;

• формування «Договору про визнання електронних документів» в електронному вигляді;

• накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

УВАГА! Програмне забезпечення знаходиться у дослідній експлуатації.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для звітності «iFin Zvit»

За допомогою онлайн сервісу «iFin Zvit» клієнти АЦСК ІДД Міндоходів мають можливість безкоштовно:

• імпортувати з ПЗ «ДПС Захист звітності» та інших програм реєстраційні дані підприємств, бази даних контрагентів та робітників;

• автоматично знаходити на сайті АЦСК ІДД Міндоходів необхідні сертифікати ключів, завантажувати та використовувати їх при підписанні електронних звітів;

• створювати та подавати звіти:

– до органів ДФС – звіт з ЄСВ;
– до Пенсійного Фонду України – «Відомості про осіб, які підлягали загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації»;
–до органів державної статистики України – «Баланс», «Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва» та «Звіт про фінансові результати».

Інші можливості онлайн сервісу iFin Zvit надаються на комерційній основі.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для формування та подання звітності «Звіт Оператор»

Програмне забезпечення для безкоштовного формування та подання платниками податків звітності до органів ДФС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для підписання та подання звітності «ДПС Захист Звітності»

Програмне забезпечення для підписання та подання платниками податків податкової звітності до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв'язку (окрім звітів з єдиного соціального внеску).

УВАГА! У зв'язку із закінченням технічної підтримки та переходом АЦСК ІДД Міндоходів на нові формати криптографічних повідомлень, ПЗ «ДПС захист звітності» не використовується для укладення договорів «Про визнання електронних документів» та підписання електронної звітності.
Просимо використовувати інше програмне забезпечення.
Вибачте за незручності.Програмне забезпечення для підписання та подання звітності «SONATA»

Програмне забезпечення для безкоштовного підписання та подання суб’єктами господарювання звітності, імпортованої з інших програмних продуктів, до органів ДФС, Пенсійного фонду України та Державної служби статистики України в електронному вигляді.

ДокладнішеПрограмне забезпечення для формування звітності «ОПЗ»

Програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДФС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку

ДокладнішеНадійний засіб електронного цифрового підпису - "ІІТ Користувач ЦСК-1"

Програмний комплекс, що має позитивний експертний висновок та призначений для здійснення накладання та перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП) на електронні документи (за виключенням звітності), генерації ключів та управління ними та забезпечує роботу з каталогами сертифікатів.

ДокладнішеПрограмний комплекс конфігурації електронного ключа «Кристал-1»

Програмний комплекс конфігурації електронного ключа «Кристал-1» призначений для встановлення параметрів електронного ключа, його форматування, зміну паролю доступу до нього, та виконує технологічне тестування електронного ключа для перевірки працездатності при проведені технічного обслуговування.

ДокладнішеПрограма для проведення електронної державної реєстрації - «Реєстраційний портал»

Програма формування та подання документів в електронному вигляді для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з використанням електронного цифрового підпису та посилених сертифікатів ключів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Докладніше


Актуально
Про заміну посилених сертифікатів центрального шлюзу приймання електронної звітності ДФС

До уваги клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів