АКРЕДИТОВАНИЙ ЦЕНТР СЕРТИФКАЦІЇ КЛЮЧІВ

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВОГО ДЕПАРТАМЕНТУ ДФС

Новини

03 травня 2018 | Кількість клієнтів зростає

Шановні клієнти!

З початку 2018 року послуги електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) надано 130 тис. клієнтам та сформовано майже 361 тис. посилених сертифікатів.

Найчастіше послугами ЕЦП, як і раніше, користуються фізичні особи (95 тис. осіб, що становить майже 74 % від загальної кількості клієнтів АЦСК ІДД ДФС).

На сьогоднішній день, з початку створення АЦСК ІДД ДФС послугами ЕЦП скористалось майже 2,6 млн. клієнтів, яким сформовано близько 6,5 млн. посилених сертифікатів.

05 квітня 2018 | Про передислокацію відокремленого пункту реєстрації у м. Одеса

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що з 10.04.2018 відокремлений пункт реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС, який знаходився за адресою м. Одеса, бульв. Французький, буд. 7, каб. 209, буде здійснювати надання послуг електронного цифрового підпису за новою адресою:
м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 15, каб. 201.

03 квітня 2018 | Про відкриття відокремленого пункту реєстрації користувачів у м. Бровари

Шановні клієнти!

З метою розширення мережі представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, за рахунок перерозподілу власних ресурсів, починаючи з 10.04.2018 у м. Бровари (вул. Київська, 286) розпочинає свою роботу відокремлений пункт реєстрації користувачів.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати безкоштовні послуги електронного цифрового підпису у м. Бровари.

Детальну інформацію щодо режиму роботи та місця розташування територіальних представництв АЦСК ІДД ДФС розміщено у розділі «Контакти».

30 березня 2018 | Про передислокацію відокремленого пункту реєстрації у м. Кременчук

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що з 03.04.2018 відокремлений пункт реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС у м. Кременчук буде здійснювати надання послуг електронного цифрового підпису за новою адресою: м. Кременчук, вул. Троїцька, буд. 76, каб. 102.

21 березня 2018 | Про роботу представництв АЦСК ІДД ДФС в період кампанії декларування.

У зв’язку з наближенням граничного терміну для декларування доходів особами на яких поширюється дія Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції», а також з огляду на велику кількість бажаючих отримати безкоштовні послуги електронного цифрового підпису, повідомляємо, що віддалені пункти реєстрації АЦСК ІДД ДФС додатково будуть працювати 24.03.2018 та 31.03.2018 з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

21 лютого 2018 | Про зміну технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що для підтримання належного рівня функціонування програмного забезпечення, яке використовується для підписання електронних документів необхідно завантажити та додати до «файлового сховища сертифікатів» нові технологічні сертифікати центру та серверів центру.

Завантажити нові технологічні сертифікати можна тут».

Повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС розміщено у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

19 лютого 2018 | До уваги посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що при здійсненні генерації ключів електронного цифрового підпису підписувачем на своєму робочому місці необхідно використовувати останню версію програмного забезпечення надійний засіб електронного цифрового підпису - "ІІТ Користувач ЦСК-1".

Починаючи з 21.02.2018 формування АЦСК ІДД ДФС посилених сертифікатів для ключів електронного цифрового підпису, які згенеровані з використанням програмного забезпечення попередніх версій, буде неможливим.

Останню версію надійного засобу електронного цифрового підпису - "ІІТ Користувач ЦСК-1" розміщено тут ».

Переглянути архів